Togat e zeza i japin lamtumirën e fundit koleges Fildes Hafizi

Publikuar tek: foto-e-dites, më 16:17 08-09-2017 Togat e zeza i japin lamtumirën e fundit koleges Fildes Hafizi

Një javë pas vrasjes së gjyqtares Fildes Hafizi nga ish-bashkëshorti i saj, kolegët e saj në Shkodër ditën e djeshme kanë mbajur homazhe.

Homazhet u mbajtën në ambjentet e Gjykatës së Shkodrës, ku u bashkuan kolegë të Fildesit nga Gjykata e Shkallës së Parë, Gjykata e Apelit, Dhoma e avokatëve të Shkodrës si dhe kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi.

Gjyqtari Arbër Çela ka shprehur ngushëllimet dhe ka thënë se: "Fildes Hafizi ka dy fëmijë që kanë nevojë për ne."

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028382062911987
array(1) { ["section"]=> string(68) "togat-e-zeza-i-japin-lamtumiren-e-fundit-koleges-fildes-hafizi-91559" }