‘Toka është e sheshtë’, basketbollisti kërkon falje: Nuk jam dhe aq i zgjuar

Publikuar tek: sport, më 18:20 02-10-2018 ‘Toka është e sheshtë’, basketbollisti kërkon falje: Nuk jam dhe aq i zgjuar Kyrie Irving

Basketbollisti i njohur Kyrie Irving ka vendosur të kërkojë falje pas shprehjes së tij se Toka është e sheshtë.

Gjatë një deklarate rreth një vit më parë, Irving tha se jemi duke u mashtruar sepse toka është e sheshtë, deklaratë e cila u bë virale në rrjetet sociale.

Por mesa duket pas pyetjeve dhe thumbimeve të shumta, basketbollisti ka vendosur të kërkojë falje.

“Edhe nëse do e besonit këtë gjë, nuk duhet të dilni e ta thoni publikisht. Janë tema që diskutohen privatisht. Ndryshon perceptimi se si thuhet dhe si kuptohet nga të tjerët, por unë nuk jam edhe aq i zgjuar”, ka thënë Kyrie Irving.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020107984542847
array(1) { ["section"]=> string(79) "toka-eshte-e-sheshte-basketbollisti-kerkon-falje-nuk-jam-dhe-aq-i-zgjuar-136394" }