Tolgahan, në Tiranë, ekskluzivisht për një vallëzim me Almedën në Dancing with the Stars Albania

Publikuar tek: kulture-art, më 10:55 06-06-2018 Tolgahan, në Tiranë, ekskluzivisht për një vallëzim me Almedën në Dancing with the Stars Albania Tolgahan Sayisman- Almeda Abazi

Tolgahan Sayisman, bashkëshorti turk i Almeda Abazit ka ardhur për një qëllim në Tiranë: si i ftuar për finale e madhe të Dancing With the stars Albania, që do të jetë këtë të premte në ekranin e Vizion Plus.

Do të jetë një I ftuar aktiv, që jo vetëm do të shfaqet në skenë krah bashkëshortes bukuroshe, që është dhe moderatoja e këtij spektakli, Almeda Abazi, por dhe do të kërcejnë sëbashku. Cila do të jetë muzika e përzgjedhur? Çfarë kërcimi do të realizojnë ata? Do të jetë kërcim klasik apo modern? Kjo mbetet për t’u parë në natën finale. Produksioni I “Dancing ëith the stars” nuk zbulon shumë detaje për të ftuarin e vetë special. Dihet vetëm se finalja do të jetë jo vetëm një garë e fortë mes gjashtë finalistëve të mbetur në garë, Kristit, Landit, Amosit, Zhustit, Aulonës e Sonit, por edhe një spektakël I jashtëzakonshëm. Me shumë të ftuar të tjerë, nga vendi dhe bota. Aktori turk, bashkëshorti i Almeda abazit do të jetë vetëm njëri nga ata.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021437168121338
array(1) { ["section"]=> string(101) "tolgahan-ne-tirane-ekskluzivisht-per-nje-vallezim-me-almeden-ne-dancing-with-the-stars-albania-123431" }