Tom Cruise shkon për xhirime në Venezia, koronavirusi e detyron të ngujohet në hotel

Publikuar tek: bota, më 00:25 25-02-2020 Tom Cruise shkon për xhirime në Venezia, koronavirusi e detyron të ngujohet në hotel Tom Cruise dhe disa pamje nga situata ne Itali

Aktori Tom Cruise kishte shkuar në Venezia, Itali për të kryer disa xhirim, por shfaqja e koronavirusit në shtetin fqinj e detyroi të ngujohet në hotel.

Ai do të qëndrojë aty de

ri në 1 mars.

Sipas të gjitha procedurave, askush nuk duhet të dalë nga zonat e tyre për dy javë, deri në momentin që të dalë përfundimisht rezultati që vërteton nëse janë të infektuar apo jo nga ky koronavirus.

Cruise shkoi në Itali në datën 20 shkurt, për xhirimet në filmin e tij më të ri “Mision Impossible 7”, por gjithçka është bllokuar për shkak të përhapjes së virusit, I cili ka vrarë 7 persona deri tani në Itali.

Koronavirusi në Itali u përhap në ritme të shpejta, pasi për 24 orë u infektuan më shumë se 230 persona.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068321228027344
array(1) { ["section"]=> string(90) "tom-cruise-shkon-per-xhirime-ne-venezia-koronavirusi-e-detyron-te-ngujohet-ne-hotel-196338" }