Tom Doshi-ministrave: Vidhni dhe s’hapni telefonin, Briseida Shehaj seksere

Publikuar tek: politike, më 17:14 24-02-2015 Tom Doshi-ministrave: Vidhni dhe s’hapni telefonin, Briseida Shehaj seksere Tom Doshi

Veç Ben Blushit, qeverisë Rama i janë bërë kritika të ashpra edhe nga një tjetër deputet brenda saj. Tom Doshi ka akuzuar më ashpër Ramën, duke kritikuar punën e dobët të ministrave. Përveç kësaj, Doshi ka akuzuar ministrat se po vjedhin.

“Ministrat nuk u hapin telefonin deputetëve. Deputetët përdoren vetëm për fushatë elektorale. Të largohen ministrat që nuk kanë performancë të mirë.’’, mësohet se ka thënë deputeti Doshi gjatë mbledhjes së grupit parlamentar të PS-së.

Kritikat Doshi i bëri gjatë mbledhjes së PS-së, kur vetë kryeministri Rama nuk ka qenë i pranishëm por gjithsesi deputeti ka këmbëngulur që qeveria të bëjë një analizë të saj para zgjedhjeve bashkiake të 21 Qershorit.

Doshi ka akuzuar drejtoreshën e Tatimeve, Briseida Shehaj se e ka kthyer punën e saj në një marrëdhënie sekserësh për përfitime personale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011174917221069
array(1) { ["section"]=> string(78) "tom-doshi-ministrave-vidhni-dhe-s-hapni-telefonin-briseida-shehaj-seksere-4332" }