Tom Doshi: Prokuroria të marrë videon e aeroportit të Hanoverit

Publikuar tek: aktualitet, më 15:05 18-03-2015 Tom Doshi: Prokuroria të marrë videon e aeroportit të Hanoverit Deputeti Tom Doshi

Pas takimit të shkurtër që Tom Doshi ka patur me Mark Frrokun ka deklaruar se Prokuroria duhet të vazhdojë hetimet dhe se në prova duhet të shtojë edhe videon e aeroportit të Hanoverit për hyrje-daljet e Fatjon Skënderit.

“Unë i kam videot por duhet t’i vlerësojë Prokuroria. Policia të vijojë hetimet për skenarin e vrasjes sime. Prokuroria duhet të marrë videon e aeroportit të Hanoverit“, ka deklaruar Doshi.

Deputeti që ka ngritur akuza mbi organizimin e vrasjes së tij dhe porositjen nga kreu i Kuvendit Ilir Meta, duket i vendosur për t’i shkuar deri në fund çështjes edhe pas takimit me deputetin Frroku që i ka dalë kundër në dëshmitë në prokurori. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama: Ka ardhur momenti për hapjen e dosjeve, PD krijoi zhurmë dhe alibi
Vjedhja në BSH, gjykata rrëzon kërkesën e ish-inspektores Golemi për veçim të çështjes »
Article Logic
Execution time: 0.011284112930298
array(1) { ["section"]=> string(67) "tom-doshi-prokuroria-te-marre-videon-e-aeroportit-te-hanoverit-6267" }