Top Channel hap audicionet, Salsano, Eneda dhe Xhemi drejt largimit nga “Portokalli”?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:49 30-08-2016 Top Channel hap audicionet, Salsano, Eneda dhe Xhemi drejt largimit nga “Portokalli”?

Top Channel ka njoftuar se ka hapur audicionet për moderatorë, skenaristë dhe aktorë për spektalin e humorit “Portokalli”.

Kërkesa e këtij televizioni për moderatorë të rinj në “Portokalli” shton dyshimet se prezantuesit aktual Salsano Rrapi, Eneda Tarifa dhe Xhemi Shehu mund të jenë pranë largimit.

Top Channel ka bërë disa ndryshime edhe në emisionet e tjera, ku më i fundit është largimi i Mira Kazhanit nga Wake Up dhe zëvendësimi me Isli Islamin.

Nëse do të kemi fytyra të reja në Portokalli kjo mbetet për t’u parë me fillimin e sezonit të ri. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024821043014526
array(1) { ["section"]=> string(86) "top-channel-hap-audicionet-salsano-eneda-dhe-xhemi-drejt-largimit-nga-portokalli-51305" }