“Top Channel” inaguron ambientet e reja, sot edhe ditëlindja e Tanit, Rama i pranishëm në ceremoni

Publikuar tek: slide-lart, më 19:54 16-10-2015 “Top Channel” inaguron ambientet e reja, sot edhe ditëlindja e Tanit, Rama i pranishëm në ceremoni

Ndryshimet në studiot dhe grafikat e një prej televizioneve më të mëdha në shqipëri, “Top Channel” u shoqëruan edhe me ambiente të reja disa kilometra larg “Piramidës” të cilat u inaguruan sot, në datëlindjen e 47-të të themeluesit të “Top Media”, Dritan Hoxha.

I pranishëm në ceremoninë e sotme ka qenë kryeministri Edi Rama dhe shumë personalitetet të politikës e televizionit. Themeluesi i “Top Media”, Dritan Hoxha, humbi jetën tragjikisht si pasojë e një aksidenti automobilistik.

rama.jpg

12166673_10154236215078765_1463562794_n.jpg

12167138_10154236215268765_950785526_n.jpg

12166882_10154236215193765_1100491643_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04348087310791
array(1) { ["section"]=> string(100) "top-channel-inaguron-ambientet-e-reja-sot-edhe-ditelindja-e-tanit-rama-i-pranishem-ne-ceremoni-23288" }