Top Channel publikon këngën e fundvitit, ja çfarë kanë realizuar këtë vit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:30 24-12-2016

Top Media vazhdon me traditën e përvitshme të këngës së urimit për të gjithë shqiptarët me rastin e festave të fundvitit.

Me regji të Redi Trenit, këtë herë ajo vjen me një stil ndryshe nga vitet e shkuara dhe më familjare.

Me “It’s the most wonderful time at the year”, është kënga e zgjedhur këtë vit nga Top Channel dhe në klip shfaqen të gjithë gazetarët dhe drejtuesit me familjet e tyre. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021600961685181
array(1) { ["section"]=> string(78) "top-channel-publikon-kengen-e-fundvitit-ja-cfare-kane-realizuar-kete-vit-63658" }