Top Lista e futbollistëve më simpatikë në Euro 2016, janë edhe 2 shqiptarë

Publikuar tek: sport, më 06:48 14-06-2016 Top Lista e futbollistëve më simpatikë në Euro 2016, janë edhe 2 shqiptarë

“Cosmopolitan.fr” bën një renditje të futbollistëve më simpatikë në Uro 2016 duke mbledhur djemtë më të bukur nga tkombësi të ndryshme.

Në “top listë” futen edhe dy futbollistët e kombëtares shqiptare; Lorik Cana dhe Naser Aliji.

1.Antoine Greizmann

2.Olivier Giroud

3.Ashley Williams

4.Anthony Martial

5.Alvaro Morata

6.Cristiano Ronaldo

7.Eden Hazard

8.Bale

9.Podolski

10.Piqu

11.Naser Aliji

12. Lorik Cana

cana.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023446083068848
array(1) { ["section"]=> string(79) "top-lista-e-futbollisteve-me-simpatike-ne-euro-2016-jane-edhe-2-shqiptare-43426" }