Tahiri-ndërkohë që protestohej, del nga zyra veshur sportiv

Publikuar tek: barometri, më 09:15 19-02-2017 Tahiri-ndërkohë që protestohej, del nga zyra veshur sportiv

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028024911880493
array(1) { ["section"]=> string(77) "topalli-dhe-bregu-ne-takime-zyrtare-jashte-shtetit-mbeshtesim-protesten-69192" }