Topalli dhe Imami: Të shkarkohet Lulzim Basha, ka shkelur statutin e PD-së

Publikuar tek: barometri, më 07:31 30-05-2017 Topalli dhe Imami: Të shkarkohet Lulzim Basha, ka shkelur statutin e PD-së

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021417140960693
array(1) { ["section"]=> string(78) "topalli-dhe-imami-te-shkarkohet-lulzim-basha-ka-shkelur-statutin-e-pd-se-80457" }