Topalli lakonike, shkruan një numër dhe 3 fjalë dhe publikon foton që drithëron shumë shqiptarë

Publikuar tek: politike, më 10:55 20-02-2016 Topalli lakonike, shkruan një numër dhe 3 fjalë dhe publikon foton që drithëron shumë shqiptarë

Jozefina Topalli, ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, sot deputete e Partisë Demokratike ka menduar që sot të shfaqet më lakonike se kurrë.

Ajo shkruan vetëm 1 numër dhe 3 fjaë dhe publikon foton që drithëron shumë shqiptarë. Ata që e kanë përjetuar diktaturën më të egër komuniste në Shqipëri por edhe ata që morën pjesë në rrëzimin e bustit të ish-diktatorit Enver Hoxha.

‘’25 vjet më parë’’, shkruan Topalli.

jozefinatopallibusti

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088977813720703
array(1) { ["section"]=> string(100) "topalli-lakonike-shkruan-nje-numer-dhe-3-fjale-dhe-publikon-foton-qe-dritheron-shume-shqiptare-33074" }