Topalli shijon ditën me diell, ka një mesazh politik nga Shkodra: Si lumi ndjekim rrugëtimin tonë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:50 26-11-2020 Topalli shijon ditën me diell, ka një mesazh politik nga Shkodra: Si lumi ndjekim rrugëtimin tonë Jozefina Topalli

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë Jozefina Topalli ka menduar të shijojë këto ditë vjeshte me diellin mbi krye, duke postuar pamje të këndshme nga Shkodra.

Nismëtarja e “Lëvizjes për Ndryshim” ka publikuar një foto të sajën në rrjete sociale, ku shihet e qeshur duke kundruar gjetiu.

Pas saj është pamja e mrekullueshme e lumit Buna, të cilin Topalli e ka përdorur si një krahasim me partinë e saj politike.

Përshkrimi mbi foto është sa letrar dhe politik, pasi siç lumi vetëm ecën dhe nuk ndalet, ashtu e sheh dhe Topalli projektin e ri që ka ndërmarrë.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përleshje masive me armë dhe thika në Kosovë, plagosen 3 persona
Harrojeni “Kërpëratën”, deputeti na tregon emrin e vërtetë të sëmundjes, është “KODI-19”! Zbulon dhe rolin e Partisë së Pensionistëve në OKB (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011377096176147
array(1) { ["section"]=> string(102) "topalli-shijon-diten-me-diell-ka-nje-mesazh-politik-nga-shkodra-si-lumi-ndjekim-rrugetimin-tone-229214" }