Topi që gjuajti Ronaldo i theu hundën, tifozja kërkon këtë shpërblim nga ylli portugez

Publikuar tek: sport, më 14:25 23-01-2019 Topi që gjuajti Ronaldo i theu hundën, tifozja kërkon këtë shpërblim nga ylli portugez

Elena Di Martino është një tifoze e çmendur e Juventusit. Aq shumë sa për ekipin e saj të dashur me të vërtetë do të bënte gjithçka, madje duke duke marrë një top në fytyrë, që i theu hundën.

Ajo qendronte e ulur pas portës së Allianz Stadium kur papritur topi i gjuajtur nga Cristiano Ronaldo doli nga fusha dhe e goditi në fytyrë.

Mirëpo pas gjithë kësaj, vajza pret një shpërblim nga Ronaldo. Elena nuk kërkon shuma të mëdha monetare, por mjaftohet vetëm nëse ylli portugez i bën një ftesë për darkë.

Torino Juventus Elena Di Martino Ronaldo-2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015481948852539
array(1) { ["section"]=> string(92) "topi-qe-gjuajti-ronaldo-i-theu-hunden-tifozja-kerkon-kete-shperblim-nga-ylli-portugez-149997" }