Topmodelja lë nam, rrëzohet në mes të sfilatës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:05 14-09-2016 Topmodelja lë nam, rrëzohet në mes të sfilatës

E gjora Bella Hadid! Supozohej që ajo të shkëlqente sot në javën e modës në Nju Jork, por në vend të kësaj ajo vetëm sa u turpërua.

Topmodelja u rrëzua ndërsa ecte në pasarelë për të prezantuar koleksionin e ri të Michael Kors.

Askush nuk u afrua ta ndihmonte, pasi të gjithë me celularë në duar po mundoheshin të kapnin çastin e sikletshëm.

Por pavarësisht kësaj, si një profesioniste e vërteta Bella u ngrit vetë në këmbë dhe vazhdoi shfaqjen.

Gjatë kësaj ecje fatale në pistë, ajo kishte veshur një fustan të zi me mëngë të gjata dhe me një rrip të lidhur në mes. Mahnitëse!

14341611_896441380486150_181401075_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028887033462524
array(1) { ["section"]=> string(51) "topmodelja-le-nam-rrezohet-ne-mes-te-sfilates-52923" }