Torta e Rita Orës e dekoruar me kristale Swarovski: Flet dëshmitari

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:30 29-11-2016 Torta e Rita Orës e dekoruar me kristale Swarovski: Flet dëshmitari

Torta e këngëtares Rita ora e cila ditë më parë ka festuar ditën e lindjes ishte e dekoruar me kristale Swarovski.

Një dëshmitar në seksionin Vip ka thënë se ka dëgjuar se torta kushtonte mijëra dollarë. “Dëgjova disa persona duke thënë se kjo torte ka kushtuar disa mijëra dollarë”, thotë dëshmitari.

Rita e festoi ditëlindjen në Abu Dhabi Grand dhe pas garës së shokut të saj, pilotit Lewis Hamilton ajo ka shkuar të festojë në një club nate në Yas Island. Në mëngjes ka publikuar edhe një foto me çarçafët e ditëlindjes duke shkruar: “seksi i ditëlindjes”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024883985519409
array(1) { ["section"]=> string(72) "torta-e-rita-ores-e-dekoruar-me-kristale-swarovski-flet-deshmitari-61013" }