Torta e vajzës me logon e PS, reagon Elisa Spiropali dhe zbulon një fakt edhe më qesharak

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:39 07-09-2016 Torta e vajzës me logon e PS, reagon Elisa Spiropali dhe zbulon një fakt edhe më qesharak

Reagon Elisa Spiropali pas lajmit se i kishte bërë vajzës tortë me logon e PS në ditën e lindjes.

Duke dashur të kundërpërgjigjet në fakt ish drejtoresha e Doganave na ka zbuluar një fakt edhe më qesharak.

Nalta nuk ka patur ditëlindjen por torta ka qenë për t’i uruar mirësërdhjen vogëlushes në Partinë Socialiste. Pra që 1 vjeç Nalta me kartë PS-je.

“Nalta Totaj- Kartë anëtarësimi”, shkruhet në tortë.

“Të dashur ju falenderoj për urimet por Nalta nuk ka ditëlindjen dhe si rrjedhim nuk ka as tortë për miqtë. Ruhuni nga portalet”, shkruan Spiropali. Kujtojmë se fotoja është publikuar nga bashkëshorti i Spiropalit, Salarjon Totaj.

elisa.jpg

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073361396789551
array(1) { ["section"]=> string(94) "torta-e-vajzes-me-logon-e-ps-reagon-elisa-spiropali-dhe-zbulon-nje-fakt-edhe-me-qesharak-52202" }