Torta e veçantë që u përgatit për ditëlindjen e De Biasi-t, Duka ia shërben me tabaka

Publikuar tek: sport, më 22:32 16-06-2016 Torta e veçantë që u përgatit për ditëlindjen e De Biasi-t, Duka ia shërben me tabaka

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi ka festuar në Francë ditëlindjen e 60-të dhe sigurisht që nuk mund të mungonin surprizat nga stafi i FSHF-së.

Presidenti Armand Duka i ka përgatitur De Biasi-t një tortë me flamurin shqiptar e mbi të shkruhej: “Gëzuar ditëlindjen mister”. Ka qenë vetë Duka ai që ia ka shërbyer me tabaka tortën trajnerit, ndërsa të pranishëm ishin edhe lojtarët e ekipit.

De Biasi dhe Duka kanë folur shkurtimisht me lojtarët, të cilët sapo kishin dalë nga një humbje e pamerituar kundër Francës. 

13427861_980583578707538_1719767076524953202_n_copy.jpg

13417605_980583582040871_4222274932276961825_n_copy.jpg

13407236_980583588707537_7019948970269492138_n.jpg

13427861_980583755374187_2635449812707544770_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.080034971237183
array(1) { ["section"]=> string(90) "torta-e-vecante-qe-u-pergatit-per-ditelindjen-e-de-biasi-t-duka-ia-sherben-me-tabaka-43759" }