Tortë dhe shampanjë, këngëtarja shqiptare i feston ditëlindjen qenit (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:09 16-08-2019 Tortë dhe shampanjë, këngëtarja shqiptare i feston ditëlindjen qenit (FOTOT)

Këngëtarja e njohur shqiptare i ka festuar ditëlindjen qenit.

Bëhet fjalë për Beatrix Ramosaj, e cila duket se ka shumë dashuri për qenushin e saj, saqë edhe ditëlindjen ia feston në mënyrë të veçantë.

Në mediat sociale janë publikuar pamje nga ‘festa’ për ditëlindjen e qenit, Bella, ky është emri që këngëtarja i ka vendosur.

Në këto foto shihet një tortë me imazhin e qenit dhe shampanja. Po ashtu e pranishme është edhe vetë Bella.

Madje, duket se në këtë festë ishte e pranishme edhe modelja Oriola Marashi. Kjo e fundit ka publikuar pamje nga festa.

ygyu.jpg

ghjgj-1.jpg

ljkl.jpg

D973A887-6A99-488A-9426-6A82C5C447DE-820x1024.jpeg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kujdes kur udhëtoni! Ija e Besit ka disa këshilla për drejtuesit e automjeteve: Të gjithë ata që vijnë nga jashtë-brenda… (VIDEO)
Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj zyrtarizojnë lidhjen, diskutojnë ku do kalojnë natën, por 'pengesë' u bëhet Xhemi (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011404991149902
array(1) { ["section"]=> string(80) "torte-dhe-shampanje-kengetarja-shqiptare-i-feston-ditelindjen-qenit-fotot-175468" }