Tortë, këngë dhe eufori, Taulant Xhaka feston ditëlindjen me ekipin në Luksemburg (Video)

Publikuar tek: sport, më 21:48 28-03-2016

Tortë dhe kënga e ditëlindjes. Ka qenë kjo atmosfera e krijuar te Kombëtarja shqiptare me rastin e 25 vjetorit të lindjes së Taulant Xhakës.

Shokët e skuadrës janë ngritur në këmbë dhe kanë uruar Xhakën për këtë përvjetor, i cili e gjend të grumbulluar me Kombëtaren në Luksemburg. Shpresojmë që mesfushori të festoi nesër me gol në fushën e lojës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059873819351196
array(1) { ["section"]=> string(91) "torte-kenge-dhe-eufori-taulant-xhaka-feston-ditelindjen-me-ekipin-ne-luksemburg-video-36255" }