Trafik heroine dhe kokaine, arrestohen dy shqiptarë në Selanik

Publikuar tek: aktualitet, më 10:40 25-02-2020 Trafik heroine dhe kokaine, arrestohen dy shqiptarë në Selanik

Policia greke ka arrestuar pasditen e djeshme dy shqiptarë në Selanik.

Mësohet se ata akuzohen për trafik droge në këtë qytet.

Sakaq, bëhet me dije se policia ka sekuestruar 13 kg heroinë dhe 800 gramë kokainë.

Droga kishte si qëllim shpërndarjen në Selanik, ndërsa njëri nga shqiptarët e arrestuar konsiderohet si kreu i grupit kriminal.

Ndërkohë policia greke po punon për zbardhjen e plotë të veprimtarisë së shqiptarëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010416984558105
array(1) { ["section"]=> string(68) "trafik-heroine-dhe-kokaine-arrestohen-dy-shqiptare-ne-selanik-196364" }