Trafik i rënduar, përplasen 2 makina afër shëtitores së Durrësit

Publikuar tek: aktualitet, më 17:27 01-09-2017 Trafik i rënduar, përplasen 2 makina afër shëtitores së Durrësit

Një aksident automobilistik sapo ka ndodhur pranë shëtitores së Durrësit.

 Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën por fatmirësisht nuk ka dëme materiale.

Një qytetar në vendngjarje raporton për newsbomb.al se ka qenë makina e kuqe ajo që i ka rënë automjetit tjetër përpara.

Mësohet se në këtë zonë, në këto momente trafiku është shumë i rënduar dhe dyshohet se është një nga arsyet e aksidentit. /Newsbomb.al/

22.jpg33_copy.jpg33.jpg

55.jpg

77_copy.jpg

4576567567.jpg

678768.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015498876571655
array(1) { ["section"]=> string(69) "trafik-i-renduar-perplasen-2-makina-afer-shetitores-se-durresit-90875" }