Trafik kokaine drejt Hollandës, arrestohen të Itali tre shqiptarë

Publikuar tek: bota, më 20:08 26-04-2016 Trafik kokaine drejt Hollandës, arrestohen të Itali tre shqiptarë

Tre shtetas shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane pas një operacioni anti-drogë në Milano.

Të arrestuarit janë të moshës 35 deri në 44 vjeç, ndërsa emrat e tyre nuk janë bërë publik. Këta tre persona në bashkëpunim me dy shqiptarë të tjerë të arrestuar disa ditë më parë, bënin pjesë në një grup kriminal të shpërndarjes së drogës.

Sipas policisë italiane ata ishin të përfshirë edhe në aktivitete të tjera kriminale si prostitucioni.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012673854827881
array(1) { ["section"]=> string(70) "trafik-kokaine-drejt-hollandes-arrestohen-te-itali-tre-shqiptare-38761" }