Trafik në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 4 makina (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:19 20-01-2021 Trafik në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 4 makina (VIDEO) Pamje nga aksidenti

Një aksident ku janë përfshirë 4 makina ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës, me drejtim Durrësin.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga neësbomb.al, në aksident janë përfshirë 4 makina. Paraprakisht nuk bëhet me dije nëse nga përplasja ka persona të lënduar.

Duke qenë se janë aksidentuar disa mjete, kalimi i mjeteve bëhet me vështirësi dhe ka trafik.

VIDEO:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fiton betejën me Covid-19, Koço Kokëdhima kthehet në fushë për të parë Apoloninë
Përfaqësuesi i i Avokatit të Popullit publikon PAMJET E RËNDA: Bashkia e Kukësit helmon qentë e rrugës »
Article Logic
Execution time: 0.01325798034668
array(1) { ["section"]=> string(67) "trafik-ne-autostraden-tirane-durres-perplasen-4-makina-video-235707" }