Trafik stresues, radhë makinash në 15 km distancë në aksin Vorë-Rinas-Fushë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:32 19-08-2019 Trafik stresues, radhë makinash në 15 km distancë në aksin Vorë-Rinas-Fushë Foto ilustruese

Aksi rrugor Vorë-Rinas-Fushë është bllokuar për minuta të tëra.

Raportohet se shkak për shtimin e radhëve të automjeteve janë bërë ndërhyrjet në Urën e Fushë-Krujës.

Kjo ka bërë që të krijohet një gjatësi trafiku prej 15 km.

Në jo pak raste punimet në mes të akseve rrugore kanë shkaktuar këtë verë dhe vite të kaluara vështirësi në qarkullimin e automjeteve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070400238037109
array(1) { ["section"]=> string(81) "trafik-stresues-radhe-makinash-ne-15-km-distance-ne-aksin-vore-rinas-fushe-175801" }