Trafikonin drogë, arrestohen 3 shqiptarë, në pranga edhe dy zvicerianë

Publikuar tek: rajon, më 16:09 19-05-2019 Trafikonin drogë, arrestohen 3 shqiptarë, në pranga edhe dy zvicerianë Foto ilustruese

Pesë persona janë arrestuar ditën e sotme në Kosovë, pasi janë kapur me drogë.

Mësohet se trafikantët janë vënë në pranga në lagjen 'Muharrem Ibrahimi' në Gjilan.

Mediat kosovare raportojnë se 2 prej tyre janë me nënshtetësi zvicerane, ndërsa 3 të tjerët janë shqiptarë të Kosovës.

5 të arrestuarit u kapën me 1 kilogram dhe 95 gram drogë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025126934051514
array(1) { ["section"]=> string(75) "trafikonin-droge-arrestohen-3-shqiptare-ne-pranga-edhe-dy-zviceriane-164876" }