Tragjedi në botën e sportit, vdes boksieri disa minuta pasi kërkoi ndihmë

Publikuar tek: sport, më 14:44 26-09-2017 Tragjedi në botën e sportit, vdes boksieri disa minuta pasi kërkoi ndihmë

Pradip Subramanian ka vdekur vetëm pak minuta pasi humbi ndeshjen e tij të parë në Muay Tahi në një betejë të madhe kundër yllit të Singaporit Steven Lim.

Mësohet se 32-vjeçari pësoi atak në zemër dhe vdiq pak minuta më vonë pasi kërkoi ndihmë në ring të shtunën, raporton The Sun. Pavarësisht ndihmës mjeksore, ai  nuk arriti dot që të mbijetonte.

as.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfehet De Biasi, kjo është arsyeja që më largoi nga Shqipëria
Paradoksi, e ardhmja e Montelës në "dorën" e Interit dhe të Romës »
Article Logic
Execution time: 0.00919508934021
array(1) { ["section"]=> string(78) "tragjedi-ne-boten-e-sportit-vdes-boksieri-disa-minuta-pasi-kerkoi-ndihme-93730" }