Tragjedi në familjen shqiptare, humbi kontrollin e makinës dhe u përplas me murin, plagoset babai vdes i biri 10 vjeç

Publikuar tek: rajon, më 08:09 27-09-2020 Tragjedi në familjen shqiptare, humbi kontrollin e makinës dhe u përplas me murin, plagoset babai vdes i biri 10 vjeç

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen është shënuar mbrëmjen e djeshme në Itali.

Mediat italiane bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur përgjatë rrugës provinciale që lidh Valmir me Petritolin, ku një shqiptar i cili drejtonta automjetin tip ‘Fiat Punto’ ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën 10-vjeçari shqiptar, ndërsa është dërguar babai në gjendje të rëndë në spital.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011351108551025
array(1) { ["section"]=> string(122) "tragjedi-ne-familjen-shqiptare-humbi-kontrollin-e-makines-dhe-u-perplas-me-murin-plagoset-babai-vdes-i-biri-10-vjec-221804" }