Tragjedi në Gjirokastër, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, humbin jetën 2 persona (Foto nga vengjarja)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:05 25-02-2017 Tragjedi në Gjirokastër, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, humbin jetën 2 persona (Foto nga vengjarja) foto ilustruese

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjirokastër ku një makinë  tip 'Ford' me targa AA 928 MD ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë humbur jetën 2 persona dhe një tjetër është plagosur rëndë.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Grapsh dhe mësohet se viktimat me iniciale A.N, 30 vjeç dhe G.Sh janë njëri nga fshati Zenelaj dhe tjetri nga fashti Plesati të Gjirokatrës. Ndërkohë i plagosuri me iniciale L.N është dërguar në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ende janë të paqarta shkaqet e aksidentit, por policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

 

kast1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trashëgimia në Durrës po masakrohet, mbrojtësi i saj mburret me foto nga Amerika (FOTOT)
Parashikimi i motit për ditën e sotme, ja si do të variojnë temperaturat »
Article Logic
Execution time: 0.010961055755615
array(1) { ["section"]=> string(115) "tragjedi-ne-gjirokaster-makina-del-nga-rruga-dhe-perfundon-ne-kanal-humbin-jeten-2-persona-foto-nga-vengjarja-69890" }