Tragjedi në kryeqytet, vritet me armë zjarri ish-zyrtari i Policisë së Shtetit

Publikuar tek: aktualitet, më 19:49 08-04-2017 Tragjedi në kryeqytet, vritet me armë zjarri ish-zyrtari i Policisë së Shtetit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet.

Një person është qëlluar me armë zjarri pranë “Rrugës së Kosovarëve”. Burime nga policia bëjnë me dije se viktima është Artan Cuku, ish-zyrtari i Policisë së Shtetit. Mësohet se Cuku ka qenë ish drejtor i Policisë së Vlorës. 

 Policia ndodhet në vendngjarje dhe po bën të mundur zbardhjen e plotë të saj. (vijon)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habisin shqiptarët, ja përse renditen të parët në Britani
Zbulohen detaje nga vrasja e ish-drejtorit të Policisë së Shtetit Artan Cuku (NGA INCIDENTI I 2009-S, DERI TE VRASJA NË ASHENSOR) »
Article Logic
Execution time: 0.01059103012085
array(1) { ["section"]=> string(83) "tragjedi-ne-kryeqytet-vritet-me-arme-zjarri-ish-zyrtari-i-policise-se-shtetit-74548" }