Tragjedi në Mallakastër, mbytet një 26-vjeçar në ujrat e lumit Vjosë (IDENTITETI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:31 06-02-2017 Tragjedi në Mallakastër, mbytet një 26-vjeçar në ujrat e lumit Vjosë (IDENTITETI)

Një ngjarje e rënë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Kutë të Mallakastrës ku për pasojë ka gjetur vdekjen një 26-vjeçar.

Burime të policisë bëjnë me dije se 26-vjeçari i identifikuar si Lorenc Filaj kishte dalë për të gjuajtur peshk.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia bën “fije-fije” grupin e prostitucionit në Tiranë, prangosen 11 persona, mes tyre 4 taksistë, 1 polic, 3 femra tutore (SKEMA)
Martohet djali i biznesmenit të suksesshëm shqiptar, dasmë luksoze në New York me kongresmenë e ambasadorë (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.01068902015686
array(1) { ["section"]=> string(84) "tragjedi-ne-mallakaster-mbytet-nje-26-vjecar-ne-ujrat-e-lumit-vjose-identiteti-67856" }