Tragjedi në Pogradec, 28-vjeçari vdes në dush pasi rrëshket në akullin e tualetit

Publikuar tek: aktualitet, më 18:53 12-01-2017 Tragjedi në Pogradec, 28-vjeçari vdes në dush pasi rrëshket në akullin e tualetit

Një 28-vjeçar në qytetin e Pogradecit ka humbur jetën ditën e sotme teksa po lahej në dush, në banesën e tij.

Burime nga spitali i Pogradecit bëjnë me dije se viktima Fatjon Lepa, me banim në lagjen Nr.1 të qytetit, ka humbur jetën pasi ka rrëshkitur në akullin që kishte zënë tualeti, dhe për pasojë ka goditur kokën. 28-vjeçari sapo ishte kthyer nga puna dhe do bënte dush, por përplasja e kokës ka rezultuar fatale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti shqiptar bllokohet në aeroport, revoltohet keq dhe ja çfarë thotë
Dy të moshuar transportohen në gjendje të rëndë në spital, mjekët: Janë prekur nga gripi »
Article Logic
Execution time: 0.012614011764526
array(1) { ["section"]=> string(86) "tragjedi-ne-pogradec-28-vjecari-vdes-ne-dush-pasi-rreshket-ne-akullin-e-tualetit-65349" }