Tragjedi në rrugët e Italisë, vdesin në aksident dy shqiptarë (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:12 18-08-2019 Tragjedi në rrugët e Italisë, vdesin në aksident dy shqiptarë (EMRAT) Foto nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Itali, ku si pasojë kanë humbur jetën dy shtetas shqiptarë.

Sipas mediave italiane, aksidenti ka ndodhur në Bolonja dhe viktimat janë identifikuar si Antonin Hasdukaj 28 vjeç banues në Imola dhe Suzana Gjojcaj 38 vjeçe.

Raportohet se shqiptarët kanë pësuar një përplasje të fuqishme në autostradën e Imolas dhe si pasojë kanë humbur jetën.

Nga aksidenti i rëndë janë plagosur edhe pasagjerët e e makinës tjetër e cila u përplas me automjetin që udhëtonin shqiptaret.

Ende nuk janë bërë të ditur shkaqet e aksidentit dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0080699920654297
array(1) { ["section"]=> string(73) "tragjedi-ne-rruget-e-italise-vdesin-ne-aksident-dy-shqiptare-emrat-175713" }