Tragjedi në Rumani, futbollisti i Dinamo Bucharest pëson atak kardiak në fushë

Publikuar tek: sport, më 23:44 06-05-2016 Tragjedi në Rumani, futbollisti i Dinamo Bucharest pëson atak kardiak në fushë

Një tragjedi të vërtetë ka ndodhur në Rumani mbrëmjen e sotme kur futbollisti kamerunas i Dinamo Bucharest, Patrick Ekeng ka pësuar atak kardiak në fushën e lojës.

Pas 7 minutash në fushën e lojës, Ekeng është rrëzuar në tokë dhe menjëherë është ndihmuar nga mjekët e skuadrës. Lojtari është dërguar në spital, por pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve ka ndërruar jetë pas dy orësh.

26 vjeçari ka luajtur dy ndeshje me Kombëtaren e Kamerunit. 

(Video: Pamje të rënda)

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010625123977661
array(1) { ["section"]=> string(83) "tragjedi-ne-rumani-futbollisti-i-dinamo-bucharest-peson-atak-kardiak-ne-fushe-39727" }