TRAGJEDI NË TETOVË: Humb jetën nëna me 4 fëmijët, digjen në banesë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:10 25-01-2018 TRAGJEDI NË TETOVË: Humb jetën nëna me 4 fëmijët, digjen në banesë (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tetovë ku një grua bashkë me 4 fëmijët e saj janë djegur në banesë, dhe për pasojë kanë humbur jetën. 

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Goce Dellçev në Tetovë në orët e para të mëngjesit, ku është përfshirë nga flakët shtëpia e shtetasit Sulejman Zulbehari. Fatime Zulbehari 39-vjeç dhe fëmijët e saj nga mosha 4 deri në 13 vjeç kanë ndërruar jetë si pasojë e flakëve.

Lajmi është konfirmuar edhe nga Njësiti i Zjarrfikësve në Tetovë. Ende nuk bëhen të dituara rrethanat e ngjarjes, ndërsa grupi hetimor është duke punuar për zbardhjen e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Farkë, ngricat devijojnë makinën dhe humb kontrollin (FOTO)
Dosja Habilaj, Nezar Seiti ekstradohet drejt Italisë »
Article Logic
Execution time: 0.010318040847778
array(1) { ["section"]=> string(77) "tragjedi-ne-tetove-humb-jeten-nena-me-4-femijet-digjen-ne-banese-video-107847" }