Tragjedi në Tiranë, 57-vjeçari lë amanet për familjen dhe i jep fund jetës

Publikuar tek: aktualitet, më 16:40 29-04-2017 Tragjedi në Tiranë, 57-vjeçari lë amanet për familjen dhe i jep fund jetës

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbërmjen e djeshme në fshatin Pinet, Ndroq, në Tiranë, ku 57 vjeçari S. A, i ka dhënë fund jetës së tij duke u vetëvrarë me armë.

 Policia e Tiranës bën me dije se janë gjetur në vendin e ngjarjes një armë zjarri tip “TT”, me 1 krëhër me 5 fishekë, një fishek në folenë e fishekut, një gëzhojë model “54”.

57- vjeçari përpara se të vriste veten kishte lënë një letër ku kishte shkruar disa amanete për familjarët. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:20. 

Akoma janë të paqarta shkaqet që çuan në vetëvrasjen e 57 vjeçarit, por policia po merret me zbardhjen e tyre. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Atentati ndaj Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dautit, dëshmojnë punonjësit e servisit: Çfarë pamë
Vrasja e dyfishtë në Sukth, zbulohen detaje të reja: Kush është personi që u dha makinën dhe 'lidhja' me qeverinë »
Article Logic
Execution time: 0.010921001434326
array(1) { ["section"]=> string(79) "tragjedi-ne-tirane-57-vjecari-le-amanet-per-familjen-dhe-i-jep-fund-jetes-76887" }