Tragjedi në Vlorë, mbyten dy vajza dhe dy djem në plazh

Publikuar tek: barometri, më 07:26 16-07-2017 Tragjedi në Vlorë, mbyten dy vajza dhe dy djem në plazh

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037646055221558
array(1) { ["section"]=> string(60) "tragjedi-ne-vlore-mbyten-dy-vajza-dhe-dy-djem-ne-plazh-86291" }