TRAGJEDI/ Shpërthen magazina me fishekzjarre, vdes gruaja me 4 punëtorët, djali i saj shtrohet në spital

Publikuar tek: rajon, më 22:08 20-11-2019 TRAGJEDI/ Shpërthen magazina me fishekzjarre, vdes gruaja me 4 punëtorët, djali i saj shtrohet në spital Magazina e përfshirë nga flakët në Messina në Itali

Shpërthimi i një magazine me fishekzjarre u ka marrë jetën 5 personave dhe ka lënduar 1 tjetër në Messina të Italisë.

Banorët e zonës raportuan se dëgjuan dy shpërthime të fuqishme. Forcat e ndërhyrjes së shpejtë dhe zjarrëfikësit gjetën në banesë 5 kufoma (pronaren e shtëpisë dhe 4 punëtorë të cilët po vendosnin dyert e reja, ndërkohë që djali i shtëpisë është shtruar në spital dhe po merr mjekimin e përshtatshëm. 

Sipas dyshimeve paraprake, mendohet se shpërthimi ka ndodhur aksidentalisht.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077900886535645
array(1) { ["section"]=> string(108) "tragjedi-shperthen-magazina-me-fishekzjarre-vdes-gruaja-me-4-punetoret-djali-i-saj-shtrohet-ne-spital-186620" }