Tragjedia, 8-vjeçari vdes pasi i bie guri i varrit në kokë

Publikuar tek: bota, më 20:13 12-12-2016 Tragjedia, 8-vjeçari vdes pasi i bie guri i varrit në kokë

Një djalë i vogël ka humbur jetën pasi është goditur në kokë nga pllaka e një varri, teksa luante në varrezat e qytetit të tij.

Ngjrja e rëndë ka ndodhur në Arkansas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku 8-vjeçari, që ishte ftuar në festën e ditëlindjes në një Kishë, ishte duke luajtur në varrezat aty pranë në momentin që guri i një varri u thye dhe i ra në kokë.

Pavarësisht se u dërgua në spital me urgjencë, ai nuk mundi t’i mbijetonte plagës së rëndë. Hetuesit kanë mohuar pistën e ndonjë veprimi keqdashës. Pastori i Kishës tha se djali ishte vetëm 8 vjeç, një i ri rëmujaxhi e plot energji.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.071335077285767
array(1) { ["section"]=> string(63) "tragjedia-8-vjecari-vdes-pasi-i-bie-guri-i-varrit-ne-koke-62437" }