Tragjedia, mediat në SHBA: Vajza 13-vjeçare e Kobe Bryant mes viktimave

Publikuar tek: bota, më 21:52 26-01-2020 Tragjedia, mediat në SHBA: Vajza 13-vjeçare e Kobe Bryant mes viktimave Kobe Bryant me vajzën Gianna

Mediat amerikane raportojnë vajza 13-vjeçare e Kobe Bryant është mes viktimave të aksidentit ajror në Kaliforni.

Sipas TMZ, Gianna Maria Onore, e njohur si GiGi, ndodhej në bordin e helikopterit privat së bashku me babain e saj, dhe tre persona të tjerë, identiteti i të cilëve nuk dihet ende.

Dëshmitartë thanë se dëgjuan motorin e helikopterit të punonte me vështirësi para se të rrëzohej. Më pas zjarri shpërtheu në bord dhe helikopteri u përplas me një kodër pranë Los Angelesit.

Legjenda e NBA, 5 herë kampion me LA Lakers, Kobe Bryant ishte 41-vjeç.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021564960479736
array(1) { ["section"]=> string(76) "tragjedia-mediat-ne-shba-vajza-13-vjecare-e-kobe-bryant-mes-viktimave-193227" }