Tragjedia në Kenia, ja ëndrrat e studentëve të vrarë

Publikuar tek: bota, më 16:09 10-04-2015 Tragjedia në Kenia, ja ëndrrat e studentëve të vrarë

\"cbc.ca\"

Gjithmonë e më shumë bota po bëhet më jo-humane, të vrarët, e sidomos ata nga “bota e tretë” konsiderohen gjithnjë e më shumë thjeshtë numra, emra dhe statistika.

Për këtë arsye lindi edhe hashtagu “147, jo vetëm numra”, prandaj kemi vendosur të pasqyrojmë nismën e web-faqes “Nuk jeni harruar” e “Nuk do të harroheni”, në kujtim të viktimave të sulmit terrorist në Kenia.

{gallery}147notjustanumber{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010802030563354
array(1) { ["section"]=> string(56) "tragjedia-ne-kenia-ja-endrrat-e-studenteve-te-vrare-8382" }