Tragjedia në Londër, askush nuk mbijetoi në tre katet e fundit të pallatit në flakë

Publikuar tek: bota, më 17:23 14-06-2017 Tragjedia në Londër, askush nuk mbijetoi në tre katet e fundit të pallatit në flakë

Ka shkuar në 12 numri i viktimave nga flakët në një pallat 27 katësh në Londër ndërsa dhjetëra banorë të tjerë janë dekalruar të humbur.

Autoritetet kanë thënë se asnjë prej banorëve që u gjendën të bllokuar nga zjarri masiv në tre katet e fundit të kullës nuk ka mbijetuar. Tashmë ka nisur nxjerrja e trupave të viktimave të zjarrit që u shkaktua nga një frigorifer defektoz në një prej banesave.

wetrwerfwr3r3t34yh434y4.jpg

ty4r5y45ey5y6j5hj.jpg

rty4e5y5y5y56j.jpg

ye5y45y4u4hyjk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrënqethëse, pallati shpërthen në flakë masive, gruaja vendos ta hedhë fëmijën nga dritarja e katit të shtatë
Shkrumbohet kulla në Londër, zbulohen pamje të frikshme dhe shkaku i shpërthimit të zjarrit masiv »
Article Logic
Execution time: 0.010833978652954
array(1) { ["section"]=> string(88) "tragjedia-ne-londer-askush-nuk-mbijetoi-ne-tre-katet-e-fundit-te-pallatit-ne-flake-82483" }