Tragjedia në Tiranë ku humbi jetën 12 vjeçari, detaje tronditëse nga jeta e tij dhe e të motrës

Publikuar tek: aktualitet, më 16:20 11-01-2017 Tragjedia në Tiranë ku humbi jetën 12 vjeçari, detaje tronditëse nga jeta e tij dhe e të motrës

Një ngjarje tronditi kryeqytetin ditën e sotme, ku dy fëmijë, motër e vëlla po luanin me akullin në liqenin e kasharit në Tiranë.

Vogëlushi 12 vjeç, me inicialet F.G , rrëshkiti në akull por akulli u ça dhe ra brenda në liqen. Menjëherë e motra e tij vetëm 15 vjeçe, me inicialet E.G. u hodh për ta shpëtuar. Në ndihmë 15 vjeçares i erdhën të tjerë banorë dhe ia doli të mbijetojë vetë ndërsa trupi i pajetë vëllait të saj u gjet nga polumbarët.

Por nga jeta e tyre zbulohen detaje tronditëse. I ati i fëmijëve ndodhet në burg. Kryefamiljari F.Gurakuqi, është dënuar me 3 vite burg për përdhunimin e të bijës 15 vjeçare, E.G.,  dhe po vuan dënimin ndërsa nëna e fëmijëve aktualisht ndodhet në spital si pasojë e tronditjes.

Momenti kur polumbaret nxorren trupin e pajete te vogelushit

polll.jpg

poll1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqipëri-Itali, finalizohet operacioni i përbashkët antidrogë: Kapet skafi me 1.9 ton "mall", 2 në pranga (EMRAT/DETAJET)
Arrestohet polici në Durrës, si lejoi me dijeni të plotë të kalonte drogën trafikanti që bashkëpunoi me një grua »
Article Logic
Execution time: 0.010487079620361
array(1) { ["section"]=> string(100) "tragjedia-ne-tirane-ku-humbi-jeten-12-vjecari-detaje-tronditese-nga-jeta-e-tij-dhe-e-te-motres-65235" }