Tragjedia/ Nusja që helmoi vjehrrën ushqen foshnjën me gji çdo ditë në burg (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:59 19-04-2018 Tragjedia/ Nusja që helmoi vjehrrën ushqen foshnjën me gji çdo ditë në burg (DETAJE) Marjana Cmeta

Marjana Cmeta është 21 vjeçarja e cila prej muajsh është pas hekurave pasi helmoi vjehrrën dhe detajet e ngjarjes i rrëfeu te hoxha.

Ngjarja e ndodhur një vit më parë u zbulua vetëm pranverën e këtij viti. Por 21-vjeçarja ka edhe një foshnjë 7 muajshe, fati i së cilës nuk dihet pasi babai i saj nuk pranon t’i japë atësinë, ndërsa Marjana refuzoi ta mbante në burg, një mundësi që iu dha nga ligji.

Por së fundmi detaje të reja kanë dalë pas këtij vendimi të Marjanës. Gazterja Klodiana Lala raportoi se 21-vjeçarja ka marrë një leje të posaçme nga autoritetet e institucionit për të takuar çdo ditë të bijën dhe për ta ushqyer me gji. Ndërmjet orës 8:00 deri në 15:00, prindërit i sjellin për takim dhe për ta ushqyer me gji foshnjën në burgun e grave “Ali Demi” në kryeqytet.

Sakaq, e reja nuk është lënë në një qeli të veçantë për të shmangur ndonjë tentativë vetëvrasje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Doktori shqiptar “shëron” kanadezen në bordin e avionit, ja ç’ka bërë zonja që EMOCIONOI shqiptarin
Ekstradohet nga Athina në Tiranë i kërkuari ndërkombëtarisht, ishte dënuar me 18 vite burg (EMRI-FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010458946228027
array(1) { ["section"]=> string(88) "tragjedia-nusja-qe-helmoi-vjehrren-ushqen-foshnjen-me-gji-cdo-dite-ne-burg-detaje-117502" }