TRAGJIKE/ COVID-19 i merr jetën 37-vjeçarit nga Elbasani pa sëmundje bashkëshoqëruese

Publikuar tek: aktualitet, më 10:43 03-12-2020 TRAGJIKE/ COVID-19 i merr jetën 37-vjeçarit nga Elbasani pa sëmundje bashkëshoqëruese Foto ilustruese

Situata vijon të jetë e rënduar nga pandemia në vendin tonë sa i përket pandemisë nga koronavirusi.

Bëhet me dije se gjatë 24 orave të fundit kanë humbur jetën nga Covid-19 dy persona nga Elbasani, një 37-vjeçar dhe një 73-vjeçar.

Mësohet se i riu nuk kishte asnjë sëmundje tjetër shoqëruese. 37-vjeçari prej 10 ditësh ishte në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërsa mëngjesin e sotëm ka humbur jetën.

Kujtojmë që ditën e djeshme humbi jetën nga Covid edhe Arianit Alliu, drejtor i Pallatit të Kulturës në Librazhd, 46 vjeç dhe nuk kishte asnjë sëmundje bashkëshoqëruese.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbyllet Shtëpia e Foshnjes në Vlorë, fëmijët dhe punonjësit preken nga Covid-19
Trajleri përplaset me trafikndarësen në Tiranë-Durrës, trafik dhe radhë të gjata në të dy drejtimet e autostradës (Pamje nga vendngjarja) »
Article Logic
Execution time: 0.012299776077271
array(1) { ["section"]=> string(91) "tragjike-covid-19-i-merr-jeten-37-vjecarit-nga-elbasani-pa-semundje-bashkeshoqeruese-230009" }