Tragjike, dy foshnje të porsalindura gjenden pa jetë në një qendër riciklimi (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:45 20-02-2020 Tragjike, dy foshnje të porsalindura gjenden pa jetë në një qendër riciklimi (Video) Vendngjarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Nju Xhersi të SHBA-ve.

Dy foshnje të porsalindura u gjenden pa jetë në një qendër riciklimi.

Policia mori një thirrje nga qendra e riciklimit në zonën industriale rreth orës 9:20 të mëngjesit, dhe pasi bëri disa kontrolle zbuloi një foshnje pa jetë, shkruan Daily Mail.

Zbulimi tragjik çoi në një kontroll të mëtejshëm të zonës, dhe pas 6 orësh u gjet edhe një tjetër foshnje e vdekur.

Pas kryerjes së autopsisë, policia dhe Zyra e Prokurorisë së Qarkut Middlesex janë duke pritur raportin e mjekëve që do të përcaktojë shkakun e vdekjes së foshnjave, raporton ABC 7 NY.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Po transportoheshin me nëndetëse, kapen 5 ton kokainë në Panama (Video)
Ishte e ngarkuar me armë, bombardohet anija shqiptare në Libi »
Article Logic
Execution time: 0.0069839954376221
array(1) { ["section"]=> string(88) "tragjike-dy-foshnje-te-porsalindura-gjenden-pa-jete-ne-nje-qender-riciklimi-video-195886" }