TRAGJIKE, hidhet në shinat e trenit, vdes i riu shqiptar në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 09:02 15-02-2018 TRAGJIKE, hidhet në shinat e trenit, vdes i riu shqiptar në Itali

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një i ri shqiptar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur në shinat e trenit. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, ku mediat italiane raportojnë se 28-vjeçari shqiptar u hodh në shinat e trenit në Sesto San Giovanni.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur banonte në Sesto. Ndërkohë, dëshmitarët që ishin në vendgjarje thonë se janë tmerruar, kur i riu shqiptar u hodh përpara trenit dhe më pas treni e mori atë zvarrë për disa metra.

Sakaq, mediat italaline bëjnë të ditur se 28-vjeçari ishte me precedent penal. Në vitin 2015 ai ishte arrestuar pasi akuzohej për “vrasje të mbetur në tentativë”. 

i_riu.PNG

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01283597946167
array(1) { ["section"]=> string(70) "tragjike-hidhet-ne-shinat-e-trenit-vdes-i-riu-shqiptar-ne-itali-110301" }