TRAGJIKE/ I bie pema në kokë, vdes shqiptari në Itali (EMRI)

Publikuar tek: bota, më 14:09 01-05-2018 TRAGJIKE/ I bie pema në kokë, vdes shqiptari në Itali (EMRI) Foto ilustruese

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një shqiptari në Pistoia të Italisë. Sipas mediave italiane, Nikolin Gjeka është zënë poshtë nga një pemë.

50-vjeçari Gjeka nuk e kishte bërë mirë llogarinë se ku do të binte pema që sapo kishte prerë dhe ajo i ra mbi kokë. Gjeka u gjet rreth orës 6 të mëngjesit të të martës në një pyll mes Campiglio dhe Celo, në rrugën Veçhia di Campiglio.

Mediat italiane shkruajnë se Gjeka kishte dalë pasditen e djeshme për të marrë dru në pyll, së bashku me veglat e punës. Në kohën që nuk ishte kthyer në shtëpi në darke, e shoqja kishte lajmeruar karabinierët të cilët e kërkuan gjatë natës në zonën ku kishte shkuar. Gjeka i cili punonte edhe si kopshtar, la pas bashkëshorten dhe dy fëmijë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013621091842651
array(1) { ["section"]=> string(63) "tragjike-i-bie-pema-ne-koke-vdes-shqiptari-ne-itali-emri-119052" }