TRAGJIKE/ I jep fund jetës 24-vjeçari në Librazhd (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:35 11-07-2020 TRAGJIKE/ I jep fund jetës 24-vjeçari në Librazhd (EMRI) Ilustruese

Një 24 vjeçar i ka dhënë fund jetës në Librazhd.

I riu është identifikuar si Arjan Skilja.

Ai është gjendur i vetëvarur në lagjen Stacioni i Trenit në Librazhd.

Kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur të varur në banesë dhe e kanë çuar në urgjencë por ka qenë tepër vonë.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë teksa kanë nisur hetimet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009652853012085
array(1) { ["section"]=> string(60) "tragjike-i-jep-fund-jetes-24-vjecari-ne-librazhd-emri-213578" }